in günlük

zamansızlık hastalığı

5 6 aydır yakalanmışım kurtulamıyorum bir türlü. daha çok zamanım benim olsun diye normal şartlarda kalktığımdan daha erken kalkmaya başladım. Önceden 8’de uyanıyordum artık 7’de kalkıyorum. Belki 6’da uyanırsam 1 saat bana iyi gelebilir ama o zaman da akşamları yorulabilirim. Mesela 7’de kalkıyorum diye akşam 12 olunca uykum gelmeye başlıyor.

Burası yasin aribuga’nın olduğu için yazım kurallarına dikkat etmiyorum hiç.

Şu an tam zamanlı olarak bir ajansta çalışıyorum aynı zamanda kendi projelerimi/zi afterwork üzerinden gerçekleştirmek için çabalıyorum. Yasin Aribuga sabahları öğlenleri çalışıyor. Sonra akşam olunca diğer yasin aribuga geliyor afterwork’e başlıyor. sonra gün bitiyor. Mesela bugün cumartesi günü saat 22.46. Sabah saat 10.30’dan beri bilgisayar başındayım. Yemek yemek için kalktım sadece ve çoğu şey bitmedi. haftanın her günü çalıştığım kaçıncı aydayım bilmiyorum. mental sorunları umursamamayı öğrendim ama fiziki sorunlarla savaşabilmek için yeni şeyler öğrenmem gerekiyor. belki zamanla insan parçaları satan yerler kurulur kendime yeni şeyler alırım. yeni bel, yeni kafa belki göz alırım gerçi hafif bozukluğunu seviyorum. Bu konuda bir şeyler yapmıcak mısın yasin aribuga? yapıcam, aklımda birkaç şey var ama önce bi kafamda toparlamam lazım.

Write a Comment

Comment

  1. merhaba aribuga, sana zaman konusunda katılıyorum. yaptığın hamleler yanlış ama zaten senin için bir önemi yok. görmemezlikten gelmek ya da yeni uzuvlar almak çözüm değil ama “bırakmak-bırakabilmeyi düşünmek” ardından harekete geçmek sana iyi gelir.